Rodzinny biznes

Beauty Boutique to firma rodzinna założona w 2002 roku przez parę: Iwonę i Serge’a.  

Pełną pasji do podróży, para zaczęła odkrywać nowe zapachy i produkty wokół Świata. To tu rozpoczęła się fascynacja do ekskluzywnych zapachów i pielęgnacji. Z każdą podróżą przywozili nowe doznania wraz z urzekającymi historiami niszowych marek. Zapragnęli się nimi podzielić i stąd powstał pierwszy pomysł stworzenia butików z zapachami i zabiegami pielęgnacyjnymi w Polsce. Perfumeria Beauty Boutique została stworzona z myślą o kliencie, z mocno spersonalizowaną obsługą i edukacyjnymi zabiegami.  

Wraz ze zmieniającymi się czasami postanowiliśmy zmienić sklepy stacjonarne na online. Pozostajemy jednak przy pierwszych wartościach butiku: spersonalizowane i edukacyjne podejście do kosmetyków z najwyższą jakością produktów.  

WYJĄTKOWY ASORTYMENT

Niszowe i ekskluzywne kosmetyki to nasza pasja. Rozwijamy ją każdego dnia odkrywając nasze produkty na nowo - głównie dzięki Wam, słuchając czego potrzebujecie oraz jak je oceniacie.  

Zachęcamy do pogłębienia wiedzy na temat historii marek naszych zapachów oraz kosmetyków na naszej stronie.  

BLISKOSC Z KLIENTEM

Zaletą butiku jest to, że mamy bezpośredni kontakt z markami, znamy ich historię i czasami nawet twórców co pomaga nam stworzyć spersonalizowaną ofertę z niespotykanym asortymentem, którego niekiedy nie można znaleźć w perfumeriach stacjonarnych w Polsce. 

Nasz asortyment jest bardzo różnorodny i może zadowolić najbardziej wymagających Klientów. 

Wprowadzamy do codziennego życia piękne historie, które zawarte są w każdym produkcie – znajdziecie je na naszej stronie w historii każdego produktu oraz wkrótce w zakładce BLOG. 

JESTEŚMY TUTAJ DLA CIEBIE

Oferujemy Ci mocno spersonalizowaną obsługę. 

Nasza konsultantka zaprasza do kontaktu telefonicznego lub do napisania na nasz chat, by pomóc Tobie w doborze zapachów, kosmetyków oraz opowie o historii marki. Po rozmowie otrzymasz kupon rabatowy z wybranymi przez Ciebie produktami. Jeśli jednak nie masz ochotę na rozmowę przyrządziliśmy QUIZ na stronie, który pomoże Ci w selekcji zapachu. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BEAUTY BOUTIQUE SP. Z O.O.
Kosmatki 12
03-982 Warszawa
NIP: 1132463200
TEL: 22 245 16 66
BB SYGNET