Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

DARMOWA DOSTAWA!!!!

10% rabatu na pierwsze zakupy po rejestracji!!

TEL: 22 245 16 66 (PN-PT 8-16) E-mail: biuro@beautyboutique.pl   Znalezione obrazy dla zapytania: ikonka facebook  FACEBOOK   Znalezione obrazy dla zapytania: ikona instagram  INSTAGRAM

 

I Am Trash EDP 100ml

Les Fleurs du Déchet – I Am Trash EDP 100 ml
  • promocja
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 471,20 zł 589,00 zł 471.20
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

LES FLEURS DU DECHET

I AM TRASH

Istnieje mieszanina romantycznej i tytanicznej poezji science fiction, która wyłania się z powolnego, niechybnego i nieuniknionego dryfowania ścieków w tym przemysłowym cyklu. Chcemy, by ten zapach był przesłaniem, nie tylko w służbie przeżycia gatunków, które i tak jest efektem uwodzenia ale przede wszystkim w służbie planecie, tu nasze własne miazmaty muszą nieść ze sobą piękno. Wierzymy że nadchodzi nowy, post-religijny dżihad, przybywa z często - pozbawionego złudzeń i „skażonego” Zachodu, odzwierciedlając nową, animistyczną erę.

Ci, którzy popełnili przestępstwa wobec środowiska pokutują a państwa zaczynają przyznawać że natura to świętość, przeznaczona, by dzielić się nią. Wierzenia pierwotnych i dawnych plemion wracają, wymagają naszej pełnej uwagi. Ten zapach będzie niósł uniwersalne przesłanie: takie, że to, co brudne musi być też piękne. « ... Niebieskie plamy wina, wymioty i sieci zmyła, ster i kotwicę unosząc w głębinę.» Arthur Rimbaud, Pijany Statek Les Fleurs du Déchet symbolizuje przejście od Sécrétions Magnifiques do dorosłości. To kontrrewolucja dla Etat Libre d’Orange, marki wciąż głośnej i destruktywnej, ale ostatecznie – funkcjonalnej.

NEO-ABSOLUT RÓŻY, ESENCJA JABŁKA, DRZEWO CEDROWE Z ATLASU, SANDALORE, DRZEWO AKIGALA, ISO E SUPER...

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl